Latest

Finished Matches

Sunday, July 10, 2022

Saturday, July 9, 2022

ID Team A Team B Time Field Phase Score
final
136
PT
EF Belém G
PT
UD Alta de Lisboa
19:50 10-Fontainhas 10 1 - 3
 
UD Alta de Lisboa
212
PT
SL Benfica
PT
CF "os Belenenses" E
19:30 21-Estoril 21 0 - 1
 
CF "os Belenenses" E
215
PT
CF "os Belenenses" G
PT
CF "os Belenenses" H
19:30 22-Estoril 22 2 - 1
 
CF "os Belenenses" G
259
PT
EF Belém E
PT
Malveira da Serra
18:40 12-Trajouce 12 2 - 5
 
Malveira da Serra
semi-finals
127
ZA
JHB Select FC
PT
GR Avidos e Lagoa
18:40 14-Jamor 14 5 - 6 info
142
ES
CF Pozuelo Alarcón
PT
União Mucifalense
18:40 10-Fontainhas 10 1 - 0 info
final
14
PT
CF "os Belenenses"
BR
Crias FC
18:10 21-Estoril 21 1 - 15
 
Crias FC
28
BR
Adejota
PT
CF "os Belenenses" B
18:10 22-Estoril 22 2 - 0
 
Adejota
21
PT
SL Benfica
PT
CF Os Unidos
18:00 1-Salesianos 1 12 - 3
 
SL Benfica
semi-finals
128
BR
Resenha/S.A.F
PT
SU Sintrense
17:25 14-Jamor 14 5 - 6 info
141
PT
EF Faro
PT
Associação da Torre
17:25 10-Fontainhas 10 3 - 0 info
253
BR
Ec Pinheiros
PT
SU Sintrense
17:25 12-Trajouce 12 5 - 0 info
final
91
PT
Caaf Af Atlântico
PT
SL Olivais
17:00 1-Salesianos 1 4 - 2
 
Caaf Af Atlântico
160
PT
Sporting CP
PT
SC Rio Tinto
16:50 22-Estoril 22 1 - 2
 
SC Rio Tinto
224
BR
Meritus
PT
Associação da Torre
16:50 21-Estoril 21 7 - 0
 
Meritus
semi-finals
134
PT
Leão Altivo
PT
EF Belém G
16:10 10-Fontainhas 10 5 - 6 info
135
PT
UD Alta de Lisboa
PT
SL Olivais
16:10 14-Jamor 14 4 - 2 info
final
249
PT
CF "os Belenenses" J
PT
SL Olivais
16:10 8-Torre 8 4 - 0
 
CF "os Belenenses" J
semi-finals
252
PT
Associação da Torre
PT
SL Olivais
16:10 12-Trajouce 12 5 - 3 info
final
51
PT
SC Linda-a-Velha C
ES
Madrid Unión
16:00 1-Salesianos 1 1 - 2
 
Madrid Unión
262
ES
Madrid Panthers
PT
Sporting CP
14:50 24-Estádio Estoril 24 6 - 7
 
Sporting CP
semi-finals
211
PT
CF "os Belenenses" E
PT
AD Oeiras
12:30 7-Jamor 7 3 - 2 info
final
150
ES
Mayi CF
PT
GDS Cascais
12:30 24-Estádio Estoril 24 4 - 0
 
Mayi CF
209
PT
Bless Academy
PT
SC Linda-a-Velha A
12:30 1-Salesianos 1 5 - 1
 
Bless Academy
semi-finals
210
PT
CF "os Belenenses" C
PT
SL Benfica
12:30 6-Jamor 6 4 - 5 info
236
PT
Casa Pia
PT
CF "os Belenenses" K
12:00 14-Jamor 14 1 - 4 info
quarter-finals
130
PT
Leão Altivo
PT
DF Gondomar
12:00 10-Fontainhas 10 4 - 0 info
semi-finals
237
ES
Madrid Panthers
PT
SL Benfica
12:00 8-Torre 8 2 - 0 info
quarter-finals
125
BR
Resenha/S.A.F
PT
CF Os Unidos
12:00 11-Estoril 11 3 - 1 info
semi-finals
89
PT
Canedo FC
PT
Caaf Af Atlântico
11:30 1-Salesianos 1 0 - 10 info
90
PT
DF Rio Meão
PT
SL Olivais
11:30 6-Jamor 6 0 - 2 info
159
PT
SL Benfica
PT
SC Rio Tinto
11:30 3-Estoril Praia 3 1 - 4 info
50
ES
Madrid Unión
PT
Bless Academy
11:30 5-Jamor 5 4 - 2 info
49
PT
SL Olivais
PT
SC Linda-a-Velha C
11:30 4-Jamor 4 5 - 7 info
final
221
PT
Sporting CP
ES
Madrid Panthers
11:10 24-Estádio Estoril 24 1 - 0
 
Sporting CP
semi-finals
258
PT
Malveira da Serra
PT
EF Belém F
10:50 14-Jamor 14 3 - 1 info
quarter-finals
123
PT
Mem Martins SC
ZA
JHB Select FC
10:50 11-Estoril 11 0 - 3 info
124
PT
GR Avidos e Lagoa
PT
Casa Pia
10:50 10-Fontainhas 10 5 - 4 info
semi-finals
248
US
Soccer Life Acad
PT
SL Olivais
10:50 8-Torre 8 3 - 4 info
12
PT
CF "os Belenenses"
PT
Leão Altivo A
10:30 4-Jamor 4 5 - 0 info
13
US
Valeo FC
BR
Crias FC
10:30 5-Jamor 5 0 - 12 info
19
PT
SL Benfica
PT
As Sintra
10:30 1-Salesianos 1 7 - 1 info
20
PT
CF Os Unidos
PT
SL Olivais
10:30 2-Estoril AC 2 7 - 1 info
26
BR
Adejota
PT
CF "os Belenenses" A
10:30 6-Jamor 6 6 - 1 info
27
PT
CF "os Belenenses" B
PT
Casa Pia
10:30 7-Jamor 7 8 - 1 info
158
PT
Sporting CP
US
Valeo FC
10:30 3-Estoril Praia 3 6 - 1 info
final
167
ES
Madrid Panthers
PT
SL Benfica
09:50 24-Estádio Estoril 24 1 - 3
 
SL Benfica
quarter-finals
132
PT
UD Alta de Lisboa
AU
IBC Australia
09:40 10-Fontainhas 10 8 - 7 info
126
PT
SU Sintrense
PT
EF Belém H
09:40 11-Estoril 11 2 - 0 info
semi-finals
257
PT
EF Belém E
PT
CF Os Unidos
09:40 14-Jamor 14 1 - 0 info
214
PT
CF "os Belenenses" H
PT
SL Benfica
09:30 7-Jamor 7 1 - 0 info
quarter-finals
47
ES
Madrid Unión
PT
EF Belém C
09:30 4-Jamor 4 2 - 1 info
48
PT
Bless Academy
PT
Casa Pia
09:30 5-Jamor 5 3 - 2 info
semi-finals
207
PT
UD Alta de Lisboa
PT
Bless Academy
09:30 1-Salesianos 1 3 - 4 info
208
PT
CF Outurela
PT
SC Linda-a-Velha A
09:30 2-Estoril AC 2 3 - 7 info
213
PT
CF "os Belenenses" G
ES
Madrid Panthers
09:30 6-Jamor 6 4 - 0 info
quarter-finals
85
PT
Leão Altivo
PT
Canedo FC
08:30 1-Salesianos 1 0 - 1 info
88
US
Valeo FC
PT
SL Olivais
08:30 5-Jamor 5 1 - 2 info
87
PT
UD Alta de Lisboa
PT
DF Rio Meão
08:30 4-Jamor 4 3 - 4 info
86
PT
Caaf Af Atlântico
LU
Red Black Egalité 07
08:30 2-Estoril AC 2 6 - 0 info
133
PT
SL Olivais
US
Belmont United SC
08:30 10-Fontainhas 10 1 - 0 info
46
PT
SC Linda-a-Velha C
PT
EF Belém D
08:30 6-Jamor 6 3 - 0 info
45
PT
SL Olivais
US
Valeo FC
08:30 7-Jamor 7 4 - 2 info
semi-finals
260
ES
Madrid Panthers
PT
SC Rio Tinto
08:30 11-Estoril 11 2 - 0 info
final
157
GW
Estrelas do Bairro
PT
CF Outurela
08:30 24-Estádio Estoril 24 5 - 3
 
Estrelas do Bairro
semi-finals
247
PT
GDS Cascais
PT
CF "os Belenenses" J
08:30 8-Torre 8 0 - 4 info
quarter-finals
131
PT
EF Belém G
PT
CCRDSC Guadalupe
08:30 14-Jamor 14 3 - 2 info

Friday, July 8, 2022

ID Team A Team B Time Field Phase Score
semi-finals
166
PT
SC Rio Tinto
PT
SL Benfica
20:45 10-Fontainhas 10 1 - 5 info
165
ES
Madrid Panthers
PT
Sporting CP
20:45 11-Estoril 11 1 - 0 info
quarter-finals
204
PT
Bless Academy
PT
EF Belém A
20:00 3-Estoril Praia 3 6 - 0 info
205
PT
CF Outurela
PT
EF Belém B
20:00 5-Jamor 5 6 - 1 info
3
PT
AD Oeiras
PT
CF "os Belenenses" C
20:00 1-Salesianos 1 1 - 3 info
203
PT
UD Alta de Lisboa
PT
SL Olivais
20:00 6-Jamor 6 3 - 2 info
6
PT
SL Benfica
PT
CF "os Belenenses" E
20:00 4-Jamor 4 0 - 0 info
246
PT
EF Belém
PT
SL Olivais
19:40 8-Torre 8 1 - 2 info
semi-finals
261
US
IPA
PT
Sporting CP
19:40 13-Tires 1 - 2 info
148
ES
Mayi CF
PT
AC Cacem
19:40 11-Estoril 11 3 - 0 info
12
PT
SL Benfica
ES
Madrid Panthers
19:00 4-Jamor 4 1 - 1 info
223
PT
Associação da Torre
PT
SL Benfica A
19:00 3-Estoril Praia 3 7 - 0 info
quarter-finals
206
PT
SC Linda-a-Velha A
PT
União Mucifalense B
19:00 6-Jamor 6 6 - 3 info
1/8
38
US
Valeo FC
PT
Associação da Torre
19:00 5-Jamor 5 2 - 1 info
9
ES
CF Pozuelo Alarcón A
PT
CF "os Belenenses" G
19:00 1-Salesianos 1 2 - 4 info
quarter-finals
245
US
Soccer Life Acad
PT
Gondomar SC
18:30 8-Torre 8 5 - 0 info
163
PT
SC Rio Tinto
FR
Vga
18:30 10-Fontainhas 10 3 - 0 info
semi-finals
156
PT
CF Outurela
NO
SK Trygg/Lade
18:30 11-Estoril 11 4 - 0 info
155
GW
Estrelas do Bairro
PT
Sharks United CF
18:30 13-Tires 5 - 3 info
220
ES
Madrid Panthers
ES
Women’s SS
18:30 14-Jamor 14 4 - 1 info
quarter-finals
25
PT
Casa Pia
PT
Caaf Af Atlântico
18:00 6-Jamor 6 2 - 1 info
1/8
43
PT
Bless Academy
PT
CD Marista A
18:00 5-Jamor 5 6 - 1 info
semi-finals
222
BR
Meritus
PT
SL Benfica C
18:00 3-Estoril Praia 3 12 - 1 info
5
PT
CF "os Belenenses" D
PT
CF "os Belenenses" E
18:00 4-Jamor 4 2 - 6 info
2
BR
Adejota
PT
CF "os Belenenses" C
18:00 1-Salesianos 1 1 - 1 info
quarter-finals
161
ES
Madrid Panthers
PT
United SA S
17:20 10-Fontainhas 10 3 - 0 info
164
PT
SL Benfica
US
Valeo FC
17:20 13-Tires 7 - 0 info
244
PT
CF "os Belenenses" J
PT
SU Sintrense
17:20 8-Torre 8 6 - 0 info
162
PT
Sporting CP
ES
Madrid Panthers Acad
17:20 14-Jamor 14 1 - 0 info
semi-finals
149
FR
Tarbes Pyrennes
PT
GDS Cascais
17:20 11-Estoril 11 1 - 4 info
quarter-finals
24
PT
CF "os Belenenses" B
PT
DF Rio Meão
17:00 7-Jamor 7 3 - 1 info
1/8
40
PT
EF Belém D
PT
SC Linda-a-Velha D
17:00 2-Estoril AC 2 4 - 3 info
41
BR
Ec Pinheiros
ES
Madrid Unión
17:00 5-Jamor 5 1 - 2 info
201
PT
EF Belém B
PT
United SA C
17:00 3-Estoril Praia 3 3 - 0 info
202
PT
União Mucifalense B
PT
União Mucifalense A
17:00 6-Jamor 6 3 - 1 info
8
PT
CF "os Belenenses" H
PT
CF "os Belenenses" G
17:00 1-Salesianos 1 0 - 2 info
11
PT
CF "os Belenenses" F
ES
Madrid Panthers
17:00 4-Jamor 4 4 - 4 info
386
PT
SC Rio Tinto
PT
Sporting CP
16:10 13-Tires 0 - 3 info
quarter-finals
243
PT
GDS Cascais
US
Belmont United PSG
16:10 8-Torre 8 5 - 3 info
semi-finals
219
PT
Sporting CP
GW
Fidjos Di Bidera
16:10 10-Fontainhas 10 4 - 0 info
quarter-finals
139
ES
CF Pozuelo Alarcón
PT
CF Outurela
16:10 14-Jamor 14 3 - 1 info
387
US
IPA
US
Wny Flash Central
16:10 11-Estoril 11 4 - 0 info
4
PT
CF "os Belenenses" D
PT
SL Benfica
16:00 4-Jamor 4 0 - 3 info
1
BR
Adejota
PT
AD Oeiras
16:00 1-Salesianos 1 1 - 2 info
1/8
44
PT
SU Sintrense
PT
Casa Pia
16:00 5-Jamor 5 0 - 2 info
42
PT
EF Belém C
PT
Leão Altivo
16:00 2-Estoril AC 2 4 - 3 info
200
PT
EF Belém A
PT
SC Linda-a-Velha B
16:00 3-Estoril Praia 3 2 - 1 info
37
PT
As Sintra
PT
SL Olivais
15:00 2-Estoril AC 2 0 - 2 info
10
PT
CF "os Belenenses" F
PT
SL Benfica
15:00 4-Jamor 4 1 - 5 info
385
US
Belmont United Red Stars
ES
Madrid Panthers
15:00 11-Estoril 11 0 - 3 info
39
ES
CF Pozuelo Alarcón B
PT
SC Linda-a-Velha C
15:00 5-Jamor 5 6 - 7 info
7
PT
CF "os Belenenses" H
ES
CF Pozuelo Alarcón A
15:00 1-Salesianos 1 3 - 0 info
199
PT
SL Olivais
PT
Associação da Torre
15:00 3-Estoril Praia 3 3 - 0 info
quarter-finals
234
ES
Madrid Panthers
PT
As Sintra
15:00 13-Tires 4 - 0 info
235
PT
UD Alta de Lisboa
PT
SL Benfica
15:00 8-Torre 8 1 - 3 info
298
PT
SC Rio Tinto
US
Valeo FC
12:30 3-Estoril Praia 3 2 - 0 info
297
PT
SL Benfica
PT
Sporting CP
12:30 1-Salesianos 1 0 - 1 info
1/8
242
PT
United SA
PT
SL Olivais
12:00 14-Jamor 14 0 - 3 info
quarter-finals
144
ES
Mayi CF
US
Busc Belmont United
12:00 13-Tires 3 - 0 info
345
GW
Fidjos Di Bidera
ES
Women’s SS
12:00 12-Trajouce 12 1 - 1 info
138
PT
UDR Algés
PT
Associação da Torre
12:00 9-Malveira 9 0 - 1 info
140
PT
UD Alta de Lisboa
PT
União Mucifalense
12:00 10-Fontainhas 10 3 - 5 info
1/8
241
PT
Leão Altivo
US
Soccer Life Acad
12:00 8-Torre 8 0 - 3 info
quarter-finals
23
PT
CF "os Belenenses" A
PT
SL Benfica
11:30 2-Estoril AC 2 3 - 1 info
1/8
80
PT
EF Belém
LU
Red Black Egalité 07
11:30 4-Jamor 4 1 - 13 info
quarter-finals
10
ES
Madrid Panthers
US
Valeo FC
11:30 6-Jamor 6 4 - 5 info
11
BR
Crias FC
LU
Red Black Egalité 07
11:30 7-Jamor 7 11 - 1 info
18
PT
SL Olivais
PT
DF Gondomar
11:30 3-Estoril Praia 3 5 - 4 info
22
BR
Adejota
PT
As Sintra
11:30 1-Salesianos 1 9 - 0 info
1/8
84
PT
SL Olivais
PT
CF Os Unidos
11:30 5-Jamor 5 6 - 2 info
quarter-finals
154
PT
Associação da Torre
NO
SK Trygg/Lade
10:50 13-Tires 0 - 1 info
233
BR
Ec Pinheiros
PT
CF "os Belenenses" K
10:50 14-Jamor 14 1 - 2 info
384
PT
Sporting CP
US
Wny Flash Central
10:50 10-Fontainhas 10 6 - 0 info
146
PT
GDRC Os Sandinenses
FR
Tarbes Pyrennes
10:50 9-Malveira 9 0 - 1 info
256
ES
CF Pozuelo Alarcón
PT
EF Belém F
10:50 8-Torre 8 0 - 3 info
344
NO
Skeid Fotball
ES
Madrid Panthers
10:50 12-Trajouce 12 0 - 3 info
8
PT
CF "os Belenenses"
PT
DF Foz
10:30 6-Jamor 6 5 - 2 info
9
PT
Leão Altivo A
PT
DF Rio Meão
10:30 7-Jamor 7 5 - 1 info
17
PT
Leão Altivo B
PT
CF Os Unidos
10:30 3-Estoril Praia 3 0 - 12 info
1/16
31
PT
SC Linda-a-Velha C
AU
IBC Australia
10:30 5-Jamor 5 6 - 2 info
1/8
79
PT
Caaf Af Atlântico
PT
As Sintra
10:30 4-Jamor 4 4 - 1 info
82
PT
DF Rio Meão
PT
Associação da Torre
10:30 1-Salesianos 1 5 - 2 info
83
PT
Casa Pia
US
Valeo FC
10:30 2-Estoril AC 2 0 - 2 info
quarter-finals
137
PT
EF Faro
PT
United SA
09:40 15-Oeiras 15 3 - 0 info
232
PT
Casa Pia
ES
CF Pozuelo Alarcón
09:40 14-Jamor 14 3 - 0 info
1/8
240
PT
SU Sintrense
PT
CD Marista
09:40 8-Torre 8 4 - 1 info
quarter-finals
250
PT
SL Olivais
PT
CF Outurela
09:40 9-Malveira 9 5 - 3 info
251
PT
SC Linda-a-Velha
PT
SU Sintrense
09:40 10-Fontainhas 10 1 - 2 info
255
PT
CF Os Unidos
PT
UD Alta de Lisboa
09:40 13-Tires 3 - 2 info
382
US
IPA
US
Belmont United Red Stars
09:40 12-Trajouce 12 10 - 0 info
1/8
78
ES
Cdi Vista Alegre
PT
Canedo FC
09:30 2-Estoril AC 2 2 - 5 info
1/16
75
PT
GDS Cascais
LU
Red Black Egalité 07
09:30 4-Jamor 4 0 - 4 info
quarter-finals
16
PT
As Sintra
PT
United SA d
09:30 3-Estoril Praia 3 3 - 0 info
1/16
76
PT
CF Os Unidos
PT
CD Marista
09:30 6-Jamor 6 4 - 2 info
1/8
81
PT
UD Alta de Lisboa
PT
CCRDSC Guadalupe
09:30 7-Jamor 7 10 - 0 info
77
PT
Leão Altivo
PT
Ips Cascais International
09:30 1-Salesianos 1 5 - 3 info
1/16
36
PT
Casa Pia
PT
CF Os Unidos
09:30 5-Jamor 5 5 - 1 info
quarter-finals
153
PT
CF Outurela
PT
Ofc Lisboa
08:30 8-Torre 8 2 - 0 info
152
PT
Sharks United CF
PT
Estoril Elite
08:30 9-Malveira 9 4 - 1 info
151
GW
Estrelas do Bairro
PT
United SA `
08:30 15-Oeiras 15 3 - 0 info
147
PT
GDS Cascais
PT
United SA [
08:30 14-Jamor 14 3 - 0 info
145
PT
AC Cacem
PT
As Sintra
08:30 13-Tires 2 - 0 info
1/16
35
PT
CD Marista B
PT
CD Marista A
08:30 7-Jamor 7 0 - 3 info
34
PT
Leão Altivo
PT
CCRDSC Guadalupe
08:30 6-Jamor 6 4 - 1 info
33
ES
Madrid Unión
PT
DF Rio Meão
08:30 5-Jamor 5 4 - 2 info
32
PT
SC Linda-a-Velha D
ES
Cdi Vista Alegre
08:30 4-Jamor 4 5 - 3 info
30
PT
Associação da Torre
PT
GDS Cascais
08:30 2-Estoril AC 2 2 - 1 info
29
PT
SL Olivais
PT
UD Alta de Lisboa
08:30 1-Salesianos 1 8 - 0 info
quarter-finals
15
PT
SL Benfica
PT
CD Marista
08:30 3-Estoril Praia 3 3 - 0 info
1/8
239
PT
GDS Cascais
PT
FC Cesarense
08:30 12-Trajouce 12 5 - 0 info
383
ES
Madrid Panthers
PT
SC Rio Tinto
08:30 10-Fontainhas 10 1 - 0 info

Thursday, July 7, 2022

ID Team A Team B Time Field Phase Score
255
PT
SL Olivais
ZA
JHB Select FC
19:40 8-Torre 8 1 - 4 info
356
PT
SL Benfica A
BR
Meritus
19:00 6-Jamor 6 0 - 15 info
357
PT
Associação da Torre
PT
CD Marista
19:00 4-Jamor 4 3 - 0 info
358
PT
SL Benfica B
PT
SL Benfica C
19:00 3-Estoril Praia 3 1 - 6 info
152
PT
SL Olivais
PT
GDS Cascais
19:00 1-Salesianos 1 2 - 0 info
164
PT
Bless Academy
PT
EF Belém D
19:00 5-Jamor 5 5 - 1 info
274
PT
GDRC Os Sandinenses
ES
Mayi CF
18:30 14-Jamor 14 0 - 4 info
375
PT
CF Os Unidos
PT
SU Sintrense
18:30 18-Atletico CP 18 0 - 0 info
280
PT
GDS Cascais
FR
Tarbes Pyrennes
18:30 13-Tires 3 - 1 info
303
PT
SC Rio Tinto
US
Valeo FC
18:30 8-Torre 8 8 - 0 info
304
ES
Madrid Panthers
PT
Sporting CP
18:30 12-Trajouce 12 4 - 0 info
373
PT
United SA
ES
CF Pozuelo Alarcón
18:30 11-Estoril 11 0 - 3 info
374
PT
FC Cesarense
PT
UD Alta de Lisboa
18:30 10-Fontainhas 10 2 - 6 info
162
PT
CD Marista B
PT
Associação da Torre
18:00 7-Jamor 7 0 - 3 info
139
PT
DF Rio Meão
PT
SC Linda-a-Velha D
18:00 1-Salesianos 1 2 - 8 info
151
PT
CF "os Belenenses" F
BR
Ec Pinheiros
18:00 4-Jamor 4 3 - 0 info
161
PT
SL Benfica
AU
IBC Australia
18:00 6-Jamor 6 13 - 1 info
61
PT
SL Benfica
PT
Bless Academy
18:00 5-Jamor 5 7 - 0 info
355
PT
CD Marista
PT
SL Benfica C
18:00 3-Estoril Praia 3 0 - 3 info
256
PT
SU Sintrense
PT
DF Gondomar
17:20 14-Jamor 14 5 - 0 info
291
PT
Estoril Elite
PT
United SA `
17:20 13-Tires 3 - 0 info
292
PT
Associação da Torre
PT
Ofc Lisboa
17:20 12-Trajouce 12 1 - 0 info
341
PT
Sporting CP
NO
Skeid Fotball
17:20 10-Fontainhas 10 3 - 0 info
369
PT
CF "os Belenenses" K
ES
Madrid Panthers
17:20 18-Atletico CP 18 0 - 2 info
370
PT
Gondomar SC
PT
CD Marista
17:20 8-Torre 8 4 - 0 info
376
ES
Cdi Vista Alegre
PT
SL Olivais
17:20 11-Estoril 11 0 - 5 info
172
PT
CF Os Unidos
PT
Bless Academy
17:00 7-Jamor 7 1 - 5 info
171
PT
EF Belém D
ES
Madrid Panthers
17:00 6-Jamor 6 1 - 6 info
296
US
Valeo FC
PT
SL Benfica
17:00 3-Estoril Praia 3 0 - 10 info
121
PT
SC Linda-a-Velha C
ES
Madrid Unión
17:00 5-Jamor 5 3 - 5 info
131
PT
Leão Altivo
US
Valeo FC
17:00 4-Jamor 4 0 - 1 info
132
PT
UD Alta de Lisboa
PT
CD Marista A
17:00 1-Salesianos 1 0 - 1 info
243
PT
CF Os Unidos
AU
IBC Australia
16:10 14-Jamor 14 1 - 1 info
380
PT
Sporting CP
ES
Madrid Panthers
16:10 11-Estoril 11 0 - 1 info
244
PT
EF Belém G
PT
GR Avidos e Lagoa
16:10 10-Fontainhas 10 0 - 1 info
366
PT
As Sintra
US
Soccer Life Acad
16:10 8-Torre 8 3 - 0 info
365
PT
SU Sintrense
BR
Ec Pinheiros
16:10 18-Atletico CP 18 1 - 4 info
286
PT
Sharks United CF
GW
Estrelas do Bairro
16:10 12-Trajouce 12 1 - 2 info
285
PT
CF Outurela
NO
SK Trygg/Lade
16:10 13-Tires 1 - 0 info
354
BR
Meritus
PT
Associação da Torre
16:00 5-Jamor 5 4 - 1 info
140
ES
CF Pozuelo Alarcón B
PT
SU Sintrense
16:00 6-Jamor 6 2 - 4 info
122
PT
Casa Pia
PT
As Sintra
16:00 1-Salesianos 1 1 - 2 info
353
PT
SL Benfica B
PT
SL Benfica A
16:00 3-Estoril Praia 3 3 - 4 info
295
PT
Sporting CP
PT
SC Rio Tinto
16:00 4-Jamor 4 2 - 3 info
309
PT
United SA S
FR
Vga
15:00 13-Tires 0 - 3 info
310
ES
Madrid Panthers Acad
PT
SL Benfica
15:00 12-Trajouce 12 0 - 1 info
342
ES
Madrid Panthers
GW
Fidjos Di Bidera
15:00 11-Estoril 11 2 - 0 info
361
PT
Casa Pia
US
Belmont United PSG
15:00 8-Torre 8 6 - 1 info
362
PT
SL Olivais
PT
SL Benfica
15:00 18-Atletico CP 18 0 - 3 info
381
US
Belmont United Red Stars
US
Wny Flash Central
15:00 10-Fontainhas 10 1 - 0 info
105
PT
EF Belém
PT
Canedo FC
12:30 7-Jamor 7 6 - 2 info
112
PT
Associação da Torre
PT
CF "os Belenenses" E
12:30 1-Salesianos 1 0 - 5 info
106
PT
Ips Cascais International
PT
SL Benfica
12:30 5-Jamor 5 2 - 9 info
111
PT
SL Olivais
PT
CCRDSC Guadalupe
12:30 3-Estoril Praia 3 5 - 0 info
100
PT
As Sintra
PT
CF "os Belenenses" D
12:30 4-Jamor 4 4 - 4 info
99
PT
Casa Pia
LU
Red Black Egalité 07
12:30 6-Jamor 6 3 - 1 info
261
PT
UDR Algés
ES
CF Pozuelo Alarcón
12:00 12-Trajouce 12 0 - 1 info
262
PT
União Mucifalense
PT
EF Faro
12:00 13-Tires 1 - 3 info
279
PT
As Sintra
US
Busc Belmont United
12:00 18-Atletico CP 18 3 - 0 info
371
PT
EF Belém
PT
United SA
12:00 9-Malveira 9 3 - 0 info
372
ES
CF Pozuelo Alarcón
PT
FC Cesarense
12:00 10-Fontainhas 10 7 - 0 info
249
PT
Casa Pia
BR
Resenha/S.A.F
12:00 8-Torre 8 4 - 4 info
250
PT
UD Alta de Lisboa
PT
CCRDSC Guadalupe
12:00 14-Jamor 14 3 - 2 info
87
PT
UD Alta de Lisboa
ES
Cdi Vista Alegre
11:30 7-Jamor 7 8 - 1 info
94
PT
CF "os Belenenses" C
PT
Caaf Af Atlântico
11:30 4-Jamor 4 3 - 2 info
93
PT
GDS Cascais
US
Valeo FC
11:30 6-Jamor 6 1 - 4 info
30
PT
DF Rio Meão
PT
Leão Altivo B
11:30 5-Jamor 5 3 - 0 info
82
PT
DF Rio Meão
PT
CF Os Unidos
11:30 3-Estoril Praia 3 1 - 2 info
81
PT
Leão Altivo
BR
Adejota
11:30 1-Salesianos 1 0 - 5 info
238
PT
Mem Martins SC
PT
EF Belém H
10:50 9-Malveira 9 1 - 1 info
237
PT
Leão Altivo
US
Belmont United SC
10:50 12-Trajouce 12 1 - 1 info
339
ES
Women’s SS
ES
Madrid Panthers
10:50 10-Fontainhas 10 0 - 1 info
367
PT
Leão Altivo
PT
CF "os Belenenses" K
10:50 18-Atletico CP 18 0 - 3 info
368
ES
Madrid Panthers
PT
Gondomar SC
10:50 14-Jamor 14 7 - 1 info
225
PT
SL Olivais
PT
CF Os Unidos
10:50 8-Torre 8 2 - 0 info
226
PT
EF Belém F
ES
Cdi Vista Alegre
10:50 13-Tires 3 - 0 info
56
PT
CF Outurela
PT
CF "os Belenenses" A
10:30 5-Jamor 5 0 - 10 info
65
PT
SC Linda-a-Velha B
PT
SL Olivais
10:30 6-Jamor 6 3 - 4 info
66
PT
SL Benfica
PT
CF "os Belenenses" B
10:30 7-Jamor 7 1 - 5 info
55
PT
United SA C
PT
DF Rio Meão
10:30 4-Jamor 4 0 - 3 info
46
PT
Caaf Af Atlântico
PT
EF Belém B
10:30 3-Estoril Praia 3 9 - 1 info
45
PT
UD Alta de Lisboa
BR
Adejota
10:30 1-Salesianos 1 1 - 11 info
220
PT
Malveira da Serra
PT
CF Outurela
09:40 9-Malveira 9 0 - 0 info
213
PT
EF Belém E
ES
CF Pozuelo Alarcón
09:40 12-Trajouce 12 4 - 2 info
219
PT
UD Alta de Lisboa
BR
Ec Pinheiros
09:40 14-Jamor 14 0 - 6 info
214
PT
Associação da Torre
PT
SC Linda-a-Velha
09:40 13-Tires 0 - 0 info
379
PT
SC Rio Tinto
US
IPA
09:40 8-Torre 8 2 - 2 info
338
GW
Fidjos Di Bidera
PT
Sporting CP
09:40 10-Fontainhas 10 3 - 5 info
273
PT
United SA [
PT
AC Cacem
09:40 18-Atletico CP 18 0 - 3 info
23
PT
CF Os Unidos
US
Valeo FC
09:30 7-Jamor 7 0 - 5 info
24
PT
As Sintra
PT
Leão Altivo A
09:30 6-Jamor 6 0 - 7 info
29
PT
United SA d
ES
Madrid Panthers
09:30 5-Jamor 5 0 - 3 info
35
PT
CD Marista
BR
Crias FC
09:30 1-Salesianos 1 0 - 3 info
36
PT
DF Foz
PT
SL Olivais
09:30 4-Jamor 4 4 - 2 info
88
PT
AD Oeiras
PT
CD Marista
09:30 3-Estoril Praia 3 6 - 0 info
363
PT
CF "os Belenenses" J
PT
SU Sintrense
08:30 18-Atletico CP 18 2 - 1 info
360
US
Belmont United PSG
PT
SL Olivais
08:30 8-Torre 8 1 - 1 info
12
PT
DF Gondomar
PT
CF "os Belenenses"
08:30 1-Salesianos 1 0 - 15 info
364
BR
Ec Pinheiros
PT
As Sintra
08:30 12-Trajouce 12 2 - 1 info
76
PT
As Sintra
PT
EF Belém A
08:30 5-Jamor 5 2 - 2 info
359
PT
GDS Cascais
PT
Casa Pia
08:30 13-Tires 2 - 4 info
11
PT
SL Benfica
LU
Red Black Egalité 07
08:30 3-Estoril Praia 3 2 - 9 info
75
PT
Casa Pia
PT
Associação da Torre
08:30 4-Jamor 4 9 - 0 info
268
PT
Associação da Torre
PT
UD Alta de Lisboa
08:30 9-Malveira 9 0 - 4 info
267
PT
United SA
PT
CF Outurela
08:30 14-Jamor 14 0 - 3 info

Wednesday, July 6, 2022

ID Team A Team B Time Field Phase Score
59
PT
Bless Academy
PT
CF "os Belenenses" B
20:00 3-Estoril Praia 3 3 - 4 info
352
PT
SL Benfica A
PT
SL Benfica C
20:00 1-Salesianos 1 3 - 3 info
159
PT
EF Belém C
PT
SL Benfica
20:00 5-Jamor 5 0 - 4 info
160
AU
IBC Australia
PT
CD Marista B
20:00 6-Jamor 6 3 - 0 info
169
PT
CCRDSC Guadalupe
PT
EF Belém D
20:00 4-Jamor 4 0 - 3 info
170
ES
Madrid Panthers
PT
CF Os Unidos
20:00 7-Jamor 7 9 - 2 info
378
PT
SL Olivais
PT
EF Belém F
19:40 13-Tires 2 - 0 info
377
PT
SU Sintrense
ES
Cdi Vista Alegre
19:40 12-Trajouce 12 0 - 0 info
314
US
IPA
PT
Sporting CP
19:40 11-Estoril 11 1 - 0 info
326
ES
Women’s SS
NO
Skeid Fotball
19:40 10-Fontainhas 10 3 - 0 info
138
PT
CF "os Belenenses" G
ES
CF Pozuelo Alarcón B
19:00 7-Jamor 7 4 - 0 info
149
ES
Cdi Vista Alegre
PT
CF "os Belenenses" F
19:00 4-Jamor 4 0 - 12 info
150
BR
Ec Pinheiros
PT
SL Olivais
19:00 6-Jamor 6 1 - 0 info
91
US
Valeo FC
PT
CF "os Belenenses" C
19:00 1-Salesianos 1 2 - 7 info
137
PT
SU Sintrense
PT
DF Rio Meão
19:00 5-Jamor 5 2 - 0 info
63
PT
Bless Academy
PT
SC Linda-a-Velha B
19:00 3-Estoril Praia 3 6 - 3 info
315
US
Belmont United Red Stars
PT
SC Rio Tinto
18:30 11-Estoril 11 0 - 3 info
195
PT
FC Cesarense
PT
EF Belém
18:30 8-Torre 8 1 - 4 info
184
US
Soccer Life Acad
BR
Ec Pinheiros
18:30 12-Trajouce 12 0 - 4 info
218
PT
CF Outurela
PT
UD Alta de Lisboa
18:30 18-Atletico CP 18 2 - 0 info
308
PT
SL Benfica
PT
United SA S
18:30 13-Tires 3 - 0 info
283
NO
SK Trygg/Lade
PT
Sharks United CF
18:30 10-Fontainhas 10 1 - 3 info
271
PT
AC Cacem
PT
GDRC Os Sandinenses
18:30 14-Jamor 14 1 - 3 info
350
PT
Associação da Torre
PT
SL Benfica B
18:00 1-Salesianos 1 3 - 0 info
351
PT
CD Marista
BR
Meritus
18:00 3-Estoril Praia 3 0 - 3 info
98
PT
CF "os Belenenses" D
PT
Casa Pia
18:00 2-Estoril AC 2 1 - 1 info
157
PT
CD Marista B
PT
EF Belém C
18:00 6-Jamor 6 0 - 3 info
158
PT
Associação da Torre
AU
IBC Australia
18:00 7-Jamor 7 5 - 1 info
167
PT
CF Os Unidos
PT
CCRDSC Guadalupe
18:00 4-Jamor 4 3 - 1 info
168
PT
Bless Academy
ES
Madrid Panthers
18:00 5-Jamor 5 4 - 4 info
241
AU
IBC Australia
PT
EF Belém G
17:20 14-Jamor 14 0 - 1 info
336
NO
Skeid Fotball
GW
Fidjos Di Bidera
17:20 12-Trajouce 12 0 - 3 info
212
PT
SC Linda-a-Velha
PT
EF Belém E
17:20 18-Atletico CP 18 2 - 1 info
189
PT
Gondomar SC
PT
Leão Altivo
17:20 8-Torre 8 3 - 0 info
278
FR
Tarbes Pyrennes
PT
As Sintra
17:20 13-Tires 1 - 1 info
316
ES
Madrid Panthers
US
Wny Flash Central
17:20 11-Estoril 11 1 - 0 info
272
ES
Mayi CF
PT
United SA [
17:20 10-Fontainhas 10 3 - 0 info
135
PT
DF Rio Meão
PT
CF "os Belenenses" G
17:00 4-Jamor 4 1 - 4 info
148
PT
GDS Cascais
BR
Ec Pinheiros
17:00 7-Jamor 7 0 - 6 info
147
PT
SL Olivais
ES
Cdi Vista Alegre
17:00 6-Jamor 6 3 - 0 info
136
PT
SC Linda-a-Velha D
PT
SU Sintrense
17:00 5-Jamor 5 3 - 2 info
109
PT
CCRDSC Guadalupe
PT
Associação da Torre
17:00 2-Estoril AC 2 0 - 12 info
349
BR
Meritus
PT
SL Benfica C
17:00 3-Estoril Praia 3 20 - 0 info
92
PT
Caaf Af Atlântico
PT
GDS Cascais
17:00 1-Salesianos 1 4 - 1 info
211
ES
CF Pozuelo Alarcón
PT
Associação da Torre
16:10 8-Torre 8 0 - 2 info
259
ES
CF Pozuelo Alarcón
PT
União Mucifalense
16:10 18-Atletico CP 18 2 - 1 info
260
PT
EF Faro
PT
UDR Algés
16:10 14-Jamor 14 1 - 3 info
265
PT
CF Outurela
PT
Associação da Torre
16:10 10-Fontainhas 10 0 - 1 info
266
PT
UD Alta de Lisboa
PT
United SA
16:10 13-Tires 3 - 0 info
301
US
Valeo FC
ES
Madrid Panthers
16:10 12-Trajouce 12 0 - 10 info
307
FR
Vga
ES
Madrid Panthers Acad
16:10 11-Estoril 11 0 - 1 info
34
PT
SL Olivais
PT
CD Marista
16:00 4-Jamor 4 3 - 0 info
348
PT
SL Benfica A
PT
Associação da Torre
16:00 3-Estoril Praia 3 1 - 4 info
27
ES
Madrid Panthers
PT
DF Rio Meão
16:00 5-Jamor 5 7 - 0 info
104
PT
SL Benfica
PT
EF Belém
16:00 2-Estoril AC 2 12 - 1 info
85
ES
Cdi Vista Alegre
PT
AD Oeiras
16:00 1-Salesianos 1 1 - 7 info
248
PT
CCRDSC Guadalupe
PT
Casa Pia
15:00 10-Fontainhas 10 1 - 3 info
22
PT
Leão Altivo A
PT
CF Os Unidos
15:00 4-Jamor 4 6 - 1 info
10
PT
CF "os Belenenses"
PT
SL Benfica
15:00 5-Jamor 5 4 - 5 info
284
GW
Estrelas do Bairro
PT
CF Outurela
15:00 12-Trajouce 12 1 - 0 info
79
BR
Adejota
PT
DF Rio Meão
15:00 1-Salesianos 1 6 - 1 info
80
PT
CF Os Unidos
PT
Leão Altivo
15:00 2-Estoril AC 2 1 - 8 info
347
PT
SL Benfica B
PT
CD Marista
15:00 3-Estoril Praia 3 3 - 0 info
178
PT
SL Benfica
US
Belmont United PSG
15:00 18-Atletico CP 18 1 - 1 info
196
PT
UD Alta de Lisboa
ES
CF Pozuelo Alarcón
15:00 8-Torre 8 2 - 1 info
302
PT
Sporting CP
PT
SC Rio Tinto
15:00 11-Estoril 11 3 - 3 info
242
PT
GR Avidos e Lagoa
PT
CF Os Unidos
15:00 13-Tires 1 - 1 info
21
US
Valeo FC
PT
As Sintra
12:30 6-Jamor 6 9 - 3 info
110
PT
CF "os Belenenses" E
PT
SL Olivais
12:30 4-Jamor 4 5 - 2 info
103
PT
Canedo FC
PT
Ips Cascais International
12:30 1-Salesianos 1 4 - 1 info
86
PT
CD Marista
PT
UD Alta de Lisboa
12:30 2-Estoril AC 2 1 - 16 info
294
PT
SC Rio Tinto
PT
SL Benfica
12:30 3-Estoril Praia 3 3 - 4 info
33
BR
Crias FC
PT
DF Foz
12:30 7-Jamor 7 16 - 0 info
28
PT
Leão Altivo B
PT
United SA d
12:30 5-Jamor 5 3 - 0 info
311
ES
Madrid Panthers
US
IPA
12:00 18-Atletico CP 18 3 - 2 info
312
PT
Sporting CP
US
Belmont United Red Stars
12:00 12-Trajouce 12 4 - 1 info
335
PT
Sporting CP
ES
Women’s SS
12:00 9-Malveira 9 2 - 1 info
181
PT
CF "os Belenenses" J
US
Soccer Life Acad
12:00 8-Torre 8 2 - 3 info
194
PT
United SA
PT
FC Cesarense
12:00 14-Jamor 14 0 - 3 info
236
PT
EF Belém H
PT
Leão Altivo
12:00 13-Tires 0 - 0 info
253
ZA
JHB Select FC
PT
SU Sintrense
12:00 10-Fontainhas 10 2 - 2 info
129
ES
CF Pozuelo Alarcón A
PT
Leão Altivo
11:30 6-Jamor 6 2 - 0 info
130
US
Valeo FC
PT
UD Alta de Lisboa
11:30 7-Jamor 7 10 - 0 info
54
PT
DF Rio Meão
PT
CF Outurela
11:30 5-Jamor 5 7 - 1 info
120
ES
Madrid Unión
PT
Casa Pia
11:30 1-Salesianos 1 4 - 1 info
293
PT
Sporting CP
US
Valeo FC
11:30 3-Estoril Praia 3 16 - 0 info
119
PT
CF "os Belenenses" H
PT
SC Linda-a-Velha C
11:30 2-Estoril AC 2 2 - 0 info
53
PT
União Mucifalense B
PT
United SA C
11:30 4-Jamor 4 3 - 0 info
277
US
Busc Belmont United
PT
GDS Cascais
10:50 13-Tires 0 - 2 info
305
FR
Vga
PT
SL Benfica
10:50 12-Trajouce 12 0 - 5 info
188
PT
CF "os Belenenses" K
PT
Gondomar SC
10:50 8-Torre 8 0 - 0 info
190
PT
CD Marista
ES
Madrid Panthers
10:50 18-Atletico CP 18 0 - 4 info
217
BR
Ec Pinheiros
PT
Malveira da Serra
10:50 9-Malveira 9 0 - 0 info
235
US
Belmont United SC
PT
Mem Martins SC
10:50 14-Jamor 14 1 - 2 info
254
PT
DF Gondomar
PT
SL Olivais
10:50 10-Fontainhas 10 0 - 2 info
74
PT
Associação da Torre
PT
As Sintra
10:30 7-Jamor 7 3 - 5 info
97
LU
Red Black Egalité 07
PT
As Sintra
10:30 1-Salesianos 1 8 - 2 info
6
PT
Associação da Torre
PT
SL Benfica C
10:30 2-Estoril AC 2 4 - 1 info
73
PT
SC Linda-a-Velha A
PT
Casa Pia
10:30 6-Jamor 6 0 - 4 info
64
PT
SL Olivais
PT
SL Benfica
10:30 3-Estoril Praia 3 1 - 10 info
44
BR
Adejota
PT
Caaf Af Atlântico
10:30 5-Jamor 5 8 - 2 info
43
PT
União Mucifalense A
PT
UD Alta de Lisboa
10:30 4-Jamor 4 2 - 4 info
224
PT
SU Sintrense
PT
SL Olivais
09:40 13-Tires 1 - 0 info
247
BR
Resenha/S.A.F
PT
UD Alta de Lisboa
09:40 10-Fontainhas 10 3 - 0 info
290
PT
Ofc Lisboa
PT
Estoril Elite
09:40 9-Malveira 9 0 - 0 info
183
PT
As Sintra
PT
CF "os Belenenses" J
09:40 18-Atletico CP 18 2 - 1 info
313
PT
SC Rio Tinto
US
Wny Flash Central
09:40 12-Trajouce 12 2 - 1 info
281
NO
SK Trygg/Lade
GW
Estrelas do Bairro
09:40 14-Jamor 14 0 - 5 info
323
ES
Madrid Panthers
PT
Sporting CP
09:40 8-Torre 8 2 - 3 info
9
LU
Red Black Egalité 07
PT
DF Gondomar
09:30 3-Estoril Praia 3 11 - 0 info
51
PT
CF Outurela
PT
União Mucifalense B
09:30 4-Jamor 4 3 - 2 info
52
PT
CF "os Belenenses" A
PT
DF Rio Meão
09:30 5-Jamor 5 11 - 2 info
117
PT
Casa Pia
PT
CF "os Belenenses" H
09:30 2-Estoril AC 2 0 - 2 info
118
PT
As Sintra
ES
Madrid Unión
09:30 1-Salesianos 1 2 - 2 info
127
PT
UD Alta de Lisboa
ES
CF Pozuelo Alarcón A
09:30 6-Jamor 6 1 - 9 info
128
PT
CD Marista A
US
Valeo FC
09:30 7-Jamor 7 0 - 4 info
62
PT
CF "os Belenenses" B
PT
SL Olivais
08:30 1-Salesianos 1 9 - 0 info
223
PT
CF Os Unidos
PT
EF Belém F
08:30 9-Malveira 9 2 - 1 info
177
PT
SL Olivais
PT
GDS Cascais
08:30 13-Tires 2 - 2 info
71
PT
As Sintra
PT
SC Linda-a-Velha A
08:30 6-Jamor 6 3 - 0 info
72
PT
EF Belém A
PT
Associação da Torre
08:30 7-Jamor 7 3 - 3 info
306
ES
Madrid Panthers Acad
PT
United SA S
08:30 18-Atletico CP 18 3 - 0 info
299
US
Valeo FC
PT
Sporting CP
08:30 12-Trajouce 12 2 - 3 info
42
PT
EF Belém B
BR
Adejota
08:30 4-Jamor 4 1 - 12 info
41
PT
Caaf Af Atlântico
PT
União Mucifalense A
08:30 5-Jamor 5 2 - 1 info
289
PT
United SA `
PT
Associação da Torre
08:30 14-Jamor 14 0 - 3 info
300
ES
Madrid Panthers
PT
SC Rio Tinto
08:30 10-Fontainhas 10 1 - 1 info
3
PT
CD Marista
PT
SL Benfica A
08:30 2-Estoril AC 2 0 - 3 info

Tuesday, July 5, 2022

ID Team A Team B Time Field Phase Score
1
BR
Meritus
PT
SL Benfica B
18:00 3-Estoril Praia 3 18 - 0 info
155
PT
EF Belém C
PT
Associação da Torre
18:00 4-Jamor 4 1 - 0 info
156
PT
SL Benfica
PT
CD Marista B
18:00 5-Jamor 5 3 - 0 info
165
PT
CCRDSC Guadalupe
PT
Bless Academy
18:00 1-Salesianos 1 0 - 5 info
166
PT
EF Belém D
PT
CF Os Unidos
18:00 2-Estoril AC 2 1 - 0 info
245
BR
Resenha/S.A.F
PT
CCRDSC Guadalupe
17:20 14-Jamor 14 9 - 0 info
275
US
Busc Belmont United
FR
Tarbes Pyrennes
17:20 11-Estoril 11 0 - 2 info
193
PT
EF Belém
PT
UD Alta de Lisboa
17:20 9-Malveira 9 0 - 4 info
187
PT
Leão Altivo
PT
CD Marista
17:20 10-Fontainhas 10 0 - 3 info
175
PT
GDS Cascais
PT
SL Benfica
17:20 8-Torre 8 0 - 3 info
8
PT
DF Gondomar
PT
SL Benfica
17:00 5-Jamor 5 0 - 17 info
20
PT
As Sintra
PT
CF Os Unidos
17:00 7-Jamor 7 4 - 1 info
32
PT
DF Foz
PT
CD Marista
17:00 3-Estoril Praia 3 3 - 0 info
101
PT
Canedo FC
PT
SL Benfica
17:00 2-Estoril AC 2 0 - 7 info
57
PT
SL Olivais
PT
Bless Academy
17:00 1-Salesianos 1 1 - 3 info
78
PT
DF Rio Meão
PT
Leão Altivo
17:00 6-Jamor 6 4 - 2 info
47
PT
DF Rio Meão
PT
União Mucifalense B
17:00 4-Jamor 4 4 - 0 info
176
PT
Casa Pia
PT
SL Olivais
16:10 8-Torre 8 1 - 0 info
282
PT
Sharks United CF
PT
CF Outurela
16:10 9-Malveira 9 0 - 2 info
251
ZA
JHB Select FC
PT
DF Gondomar
16:10 10-Fontainhas 10 0 - 0 info
239
AU
IBC Australia
PT
GR Avidos e Lagoa
16:10 14-Jamor 14 0 - 4 info
180
US
Soccer Life Acad
PT
SU Sintrense
16:10 11-Estoril 11 2 - 1 info
83
ES
Cdi Vista Alegre
PT
CD Marista
16:00 4-Jamor 4 5 - 0 info
90
PT
CF "os Belenenses" C
PT
GDS Cascais
16:00 3-Estoril Praia 3 5 - 1 info
107
PT
CCRDSC Guadalupe
PT
CF "os Belenenses" E
16:00 2-Estoril AC 2 0 - 19 info
133
ES
CF Pozuelo Alarcón B
PT
DF Rio Meão
16:00 5-Jamor 5 6 - 2 info
19
US
Valeo FC
PT
Leão Altivo A
16:00 7-Jamor 7 3 - 4 info
89
US
Valeo FC
PT
Caaf Af Atlântico
16:00 6-Jamor 6 5 - 7 info
108
PT
Associação da Torre
PT
SL Olivais
15:00 2-Estoril AC 2 1 - 4 info
191
ES
CF Pozuelo Alarcón
PT
EF Belém
15:00 8-Torre 8 3 - 0 info
154
PT
Associação da Torre
PT
SL Benfica
15:00 7-Jamor 7 0 - 5 info
153
AU
IBC Australia
PT
EF Belém C
15:00 6-Jamor 6 0 - 4 info
246
PT
UD Alta de Lisboa
PT
Casa Pia
15:00 9-Malveira 9 1 - 1 info
95
LU
Red Black Egalité 07
PT
CF "os Belenenses" D
15:00 1-Salesianos 1 0 - 6 info
7
LU
Red Black Egalité 07
PT
CF "os Belenenses"
15:00 3-Estoril Praia 3 2 - 5 info
257
ES
CF Pozuelo Alarcón
PT
EF Faro
15:00 11-Estoril 11 1 - 2 info
288
PT
Associação da Torre
PT
Estoril Elite
15:00 10-Fontainhas 10 1 - 1 info
221
ES
Cdi Vista Alegre
PT
CF Os Unidos
15:00 18-Atletico CP 18 0 - 3 info
25
ES
Madrid Panthers
PT
Leão Altivo B
15:00 4-Jamor 4 19 - 0 info
269
PT
AC Cacem
ES
Mayi CF
15:00 14-Jamor 14 0 - 3 info
115
PT
CF "os Belenenses" H
PT
As Sintra
12:30 4-Jamor 4 4 - 0 info
116
PT
SC Linda-a-Velha C
PT
Casa Pia
12:30 5-Jamor 5 1 - 6 info
125
ES
CF Pozuelo Alarcón A
PT
CD Marista A
12:30 6-Jamor 6 9 - 0 info
126
PT
Leão Altivo
PT
UD Alta de Lisboa
12:30 2-Estoril AC 2 5 - 2 info
146
PT
CF "os Belenenses" F
PT
SL Olivais
12:30 1-Salesianos 1 2 - 0 info
163
ES
Madrid Panthers
PT
CCRDSC Guadalupe
12:30 3-Estoril Praia 3 7 - 0 info
145
ES
Cdi Vista Alegre
PT
GDS Cascais
12:30 7-Jamor 7 5 - 3 info
264
PT
Associação da Torre
PT
United SA
12:00 13-Tires 3 - 0 info
276
PT
GDS Cascais
PT
As Sintra
12:00 9-Malveira 9 1 - 1 info
173
US
Belmont United PSG
PT
GDS Cascais
12:00 14-Jamor 14 3 - 0 info
182
PT
SU Sintrense
PT
As Sintra
12:00 12-Trajouce 12 1 - 3 info
185
ES
Madrid Panthers
PT
Leão Altivo
12:00 8-Torre 8 3 - 0 info
215
BR
Ec Pinheiros
PT
CF Outurela
12:00 18-Atletico CP 18 2 - 2 info
70
PT
Casa Pia
PT
As Sintra
11:30 1-Salesianos 1 2 - 2 info
134
PT
CF "os Belenenses" G
PT
SC Linda-a-Velha D
11:30 4-Jamor 4 12 - 0 info
50
PT
United SA C
PT
CF Outurela
11:30 7-Jamor 7 0 - 3 info
49
PT
União Mucifalense B
PT
CF "os Belenenses" A
11:30 6-Jamor 6 1 - 12 info
102
PT
Ips Cascais International
PT
EF Belém
11:30 2-Estoril AC 2 3 - 4 info
39
PT
União Mucifalense A
PT
EF Belém B
11:30 3-Estoril Praia 3 1 - 3 info
40
PT
UD Alta de Lisboa
PT
Caaf Af Atlântico
11:30 5-Jamor 5 2 - 2 info
179
BR
Ec Pinheiros
PT
CF "os Belenenses" J
10:50 18-Atletico CP 18 0 - 2 info
192
PT
UD Alta de Lisboa
PT
United SA
10:50 14-Jamor 14 3 - 0 info
209
ES
CF Pozuelo Alarcón
PT
SC Linda-a-Velha
10:50 12-Trajouce 12 1 - 1 info
233
US
Belmont United SC
PT
EF Belém H
10:50 8-Torre 8 0 - 3 info
252
PT
SU Sintrense
PT
SL Olivais
10:50 13-Tires 1 - 1 info
258
PT
União Mucifalense
PT
UDR Algés
10:50 9-Malveira 9 1 - 0 info
31
BR
Crias FC
PT
SL Olivais
10:30 7-Jamor 7 17 - 0 info
60
PT
SC Linda-a-Velha B
PT
SL Benfica
10:30 5-Jamor 5 0 - 8 info
69
PT
SC Linda-a-Velha A
PT
EF Belém A
10:30 1-Salesianos 1 2 - 2 info
77
BR
Adejota
PT
CF Os Unidos
10:30 3-Estoril Praia 3 13 - 0 info
96
PT
As Sintra
PT
Casa Pia
10:30 2-Estoril AC 2 5 - 2 info
143
BR
Ec Pinheiros
ES
Cdi Vista Alegre
10:30 6-Jamor 6 8 - 1 info
144
PT
GDS Cascais
PT
CF "os Belenenses" F
10:30 4-Jamor 4 1 - 4 info
210
PT
Associação da Torre
PT
EF Belém E
09:40 13-Tires 3 - 0 info
240
PT
EF Belém G
PT
CF Os Unidos
09:40 9-Malveira 9 0 - 1 info
186
PT
CD Marista
PT
CF "os Belenenses" K
09:40 8-Torre 8 1 - 4 info
287
PT
United SA `
PT
Ofc Lisboa
09:40 12-Trajouce 12 0 - 3 info
234
PT
Mem Martins SC
PT
Leão Altivo
09:40 18-Atletico CP 18 3 - 1 info
270
PT
GDRC Os Sandinenses
PT
United SA [
09:40 14-Jamor 14 3 - 0 info
37
BR
Adejota
PT
União Mucifalense A
09:30 4-Jamor 4 14 - 0 info
114
PT
As Sintra
PT
SC Linda-a-Velha C
09:30 2-Estoril AC 2 3 - 0 info
123
US
Valeo FC
ES
CF Pozuelo Alarcón A
09:30 7-Jamor 7 1 - 5 info
124
PT
CD Marista A
PT
Leão Altivo
09:30 1-Salesianos 1 1 - 2 info
141
PT
SC Linda-a-Velha D
ES
CF Pozuelo Alarcón B
09:30 5-Jamor 5 1 - 2 info
142
PT
SU Sintrense
PT
CF "os Belenenses" G
09:30 3-Estoril Praia 3 1 - 5 info
113
ES
Madrid Unión
PT
CF "os Belenenses" H
09:30 6-Jamor 6 0 - 9 info
84
PT
AD Oeiras
PT
UD Alta de Lisboa
08:30 4-Jamor 4 6 - 3 info
222
PT
EF Belém F
PT
SU Sintrense
08:30 18-Atletico CP 18 1 - 2 info
216
PT
Malveira da Serra
PT
UD Alta de Lisboa
08:30 13-Tires 2 - 0 info
174
PT
SL Benfica
PT
Casa Pia
08:30 14-Jamor 14 1 - 1 info
38
PT
EF Belém B
PT
UD Alta de Lisboa
08:30 5-Jamor 5 1 - 4 info
68
PT
EF Belém A
PT
Casa Pia
08:30 2-Estoril AC 2 3 - 4 info
67
PT
Associação da Torre
PT
SC Linda-a-Velha A
08:30 1-Salesianos 1 2 - 4 info
58
PT
CF "os Belenenses" B
PT
SC Linda-a-Velha B
08:30 7-Jamor 7 11 - 0 info
48
PT
CF "os Belenenses" A
PT
United SA C
08:30 6-Jamor 6 3 - 0 info
263
PT
CF Outurela
PT
UD Alta de Lisboa
08:30 12-Trajouce 12 0 - 2 info
26
PT
DF Rio Meão
PT
United SA d
08:30 3-Estoril Praia 3 3 - 0 info